Rolety firmy Aluprof

pliki/konkol/pliki/rolety/aluprof.jpgOferujemy Państwu markowe rolety zewnętrzne aluminiowe o właściwościach zabezpieczających, ocieplających oraz wygłuszających,które zimą pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, a upalnym latem zapewnia przyjemny chłód.. W przypadku istniejących w Państwa domu okien proponujemy Państwu zamontowanie rolet nadtynkowych. Natomiast w nowo budowanych budynkach proponujemy rolety podtynkowe gdzie skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy można dopasować do barwy okien. Nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, czyli ograniczają do minimum utratę ciepła.pliki/konkol/pliki/rolety/roleta.jpg

Montuje się je w zależności od indywidualnego życzenia bądź do ramy okiennej, co pozwala na częściowe ukrycie skrzynki w którą zwijana jest roleta lub bezpośrednio do ściany. Pancerz rolety tworzą profile aluminiowe wypełnione są pianką poliuretanową i pokryte specjalnie wypaloną farbą, gwarantującą wysoką odporność na ścieranie. Profile są formowane rolkowo.

Do podnoszenia rolety od wewnątrz, standardowo montowana jest kasetka kolorze białym lub brązowym, na sznurek bądź na taśmę, w zależności od techniki montażu.Przy masie rolety przekraczającej 15kg lub też na życzenie klienta,do podnoszenia stosuje się zwijacz korbowy. Dzięki przełożeniu 3:1oraz poręcznej korbce, którą w razie potrzeby można zdemontować,zwijacz korbowy w wydatny sposób ułatwia obsługę rolety.Zwijacz korbowy dostępny jest w kolorach białym lub brązowym. Dla wygody Państwa mogą być zwijane za pomocą siłownika elektrycznego.

Dostępne kolory

KONKOL - Okna i drzwi

84-200 Wejherowo
ul. Staromłyńska 6
NIP: 588-216-92-34

KONTAKT
Kom. 607 381 977
Kom. 721 835 800

Okna PCV, ALU i drewniane
Drzwi drewniane, PCV i ALU
BRAMY GARAŻOWE I PRZEMYSŁOWE
Automatyka do bram
Parapety, Rolety zewnętrzne

raty

KMT STAL CAL ROTO Aluplast Veka Vetrex Beditom Drutex