Bramy

Oferujemy bramy jednego z liderów producentów bram segmentowych w Polsce – firmy Beditom, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gwarantuje najwyższą jakość produktów. Oferujemy zarówno bramy garażowe jak i przemyslowe, drzwi przygarażowe, zabudowy z paneli segmentowych. Dzięki dobrze układającej się współpracy między nami a producentem, jesteśmy w stanie zaoferować znakomity produkt w niskiej, sugerowanej przez producenta cenie... a czasami nawet niższej.

Dlaczego Beditom? Oto kilka argumentów za:

Jakość bez kompromisów - potwierdzona certyfikatami niezależnych instytucji. Produkcja bram beditom odbywa się z zastosowaniem systemów zarządzania jakością DNV ISO 9001 i spełnia najwyższe wymagania europejskie i światowe. Dzięki temu udzielamy wieloletnich gwarancji na nasze produkty.

Długoletnie doświadczenie - Beditom posiada największe doświadczenie i tradycje w zakresie sprzedaży i produkcji bram segmentowych w Polsce. Nasi wysoce wykwalifikowani specjaliści dbają o każdy szczegół i bezustannie pracują nad nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi.

pliki/konkol/pliki/Bramy/beditom_prawe.png

Zaawansowane technicznie zabezpieczenia przeciwko pęknięciu spreżyn, zabezpieczenia przeciwko zerwaniu linek, zabezpieczenia przeciwko przytrzaśnięciu palców a także użycie niskiego progu w drzwich serwisowych pozwalają na bezpieczną pracę naszych bram przez cały okres eksploatacji.

Energooszczędność gwarantowana - Bramy Beditom wykonane są z panela o grubości 40 mm wypełnionego trudnopalną pianką poliuretanową ( bez freonu) i wyposażone są w system, trwałych, elastycznych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych uszczelek , które umieszczone są na całym obwodzie bramy. Zastosowane przez nas uszczelki nie tylko chronią przed wiatrem, deszczem i chłodem lecz także dzięki użyciu szerokiej uszczelki podłogowej w kształcie litery U, dodatkowo niweluje małe nierowności podłogowe.

Komfortowy przejazd - W porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi przez konkurencyjne firmy, a szczególnie tam gdzie przewidziane są bramy skrzydłowe, segmentowe bramy Beditom zapewniają szersze światło przejazdu, co jest szczególnie ważne dla klientów którzy posiadają nowowczesne samochody osobowe, terenowe lub vany.

Bezpieczny garaż - Śpij spokojnie. Automatyczne bramy Beditom pozwalają Ci spać spokojnie. Automatyczne ryglowanie w prowadnicy bardzo skutecznie chroni przed włamaniem i zabezpiecza bramy przed podważeniem nawet w wypadku awarii zasilania.

Niezawodne działanie - Komfort ponad wszystko - poprzez zastowanie napędów najwyższej światowej klasy i renomie, nasze bramy otwierają się automatycznie i dzięki użyciu np. napędu Duo Rapido, który charakteryzuje się zwiększoną predkością otwierania nawet o 50 % w porównaniu z rozwiązaniami konkurencyjnymi , umożliwia szybszy wjazd do garażu, co jest szczególnie istotne tam gdzie występuje zwiększone nasilenie ruchu.

Łamiemy standardy wymiarów - Wszystkie bramy Beditom wykonywane są na indywidualne zamówienie. W związku z tym dostępne są wszystkie szerokości bram bez dopłat za wymiary niestandardowe.

Ekologicznie przyjazne - Z myślą o ochronie środowiska korzystamy tylko z ekologicznych technologii. Nasza firma nie tylko dba o jakość produkowanych wyrobów lecz także o środowisko które nas otacza i dlatego w naszej produkcji używamy tylko ekologicznie przyjaznych materiałów.

KONKOL - Okna i drzwi

84-200 Wejherowo
ul. Staromłyńska 6
NIP: 588-216-92-34

KONTAKT
Kom. 607 381 977
Kom. 721 835 800

Okna PCV, ALU i drewniane
Drzwi drewniane, PCV i ALU
BRAMY GARAŻOWE I PRZEMYSŁOWE
Automatyka do bram
Parapety, Rolety zewnętrzne

raty

KMT STAL CAL ROTO Aluplast Veka Vetrex Beditom Drutex